KONST / Litografier / Färglitografi 12969317
nr 1296 9317
Berndt Wennström
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 31/240. Motivet: 29x36 cm
Berndt Wennström, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 9 december 2019
kl 20:33:58
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Berndt Wennström
Läs mer om Berndt Wennström